8 вересня відбудеться матч збірної команди депутатів Верховної Ради України та збірної Сейму республіки Польща

Наши легенды

Йожеф Сабо
Олег Блохин
Андрей Шевченко
"СаШо" Шовковский
Запрошуємо Вас відвідати унікальний футбольний матч, у якому вперше в новітній історії України зустрічатимуться збірна команда депутатів Верховної Ради України та збірна Сейму республіки Польща.

Товариський поєдинок проводиться з нагоди завоювання спільною україно-польською заявкою права на проведення чемпіонату Європи 2012 року.

До складу української команди потрапили представники всіх парламентських фракцій – Партії регіонів, СПУ, КПУ, БЮТу та Нашої України.

Сейм республіки Польща на цій зустрічі презентуватимуть представники шести парламентських партій.

Поєдинок триватиме сімдесят хвилин – два тайми по тридцять п’ять хвилин. Суддя зустрічі – відомий у недалекому минулому арбітр Ігор Ярменчук.

Після закінчення матчу відбудеться прес-конференція з учасниками зустрічі.

Матч відбудеться 8 вересня 2007р. (субота) о 17:00 на стадіоні "Динамо" імені В.Лобановського.